До Дня захисту дітей: «Митці – дітям»!

До Дня захисту дітей: «Митці – дітям»!

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва спільно зі Світланою Макаренко, майстринею народної вишивки, членкинею Національної спілки народних майстрів, Арт простір «По Відчуттях», Арт студія «Базник», міська школа мистецтв у культурному просторі Кам’янець-Подільської Галереї мистецтв створили свято засобами образотворчого мистецтва. Традиційно та інноваційно продемострували наслідуванність та наступність художньої освіти викладачі, студенти, випускники та вже їхні юні вихованці! Було цікаво та весело! Познайомилися із традиційною українською вишивкою; використовуючи творчу гру, навчилися декоративно спрощувати природні форми; розвивали спостережливісь, шукаючи та рахуючи пташок; виховували любов до національних традицій у декоративно-прикладному мистецтві!
Вдячні всім причетним за підтримку та втілення ідеї, за любов до дітей та мистецтва!

З дописів Наталії Мендерецької у Facebook