Олександра Гаваза – лауреат ІІ ступеня Міжнародного дистанційного конкурсу вокального мистецтва “Вокальні універсалії 2024”

Щиро вітаємо Олександру Гавазу, студентку І курсу спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво), яка здобула диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного дистанційного конкурсу вокального мистецтва “Вокальні універсалії 2024” у номінації “Естрадний спів” (викладач – доцент Олена Прядко). Конкурс проводився кафедрою вокально-хорової підготовки, теорії та методики музичної освіти ім. В.Газінського Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Бажаємо нових творчих успіхів!

Кафедра музичного мистецтва