Анастасія Шкварська гідно представила університет на фестивалі-огляді в рамках культурно-мистецького проєкту «Шевченко 4.5.0.»

21 травня в Хмельницькому обласному театрі імені М.Старицького відбувся заключний концерт фестивалю-огляду в рамках культурно-мистецького проєкту «Шевченко 4.5.0.», присвячений 210 річниці від дня народження Кобзаря.
Наш університет гідно представила студентка IV курсу спеціальності “Музичне мистецтво” Анастасія Шкварська (клас вокалу проф. М.Печенюк). У її виконанні прозвучав твір М.Штогаренка “Якби мені черевики”, за що вдячна публіка нагородила її гучними оплесками та вигуками “Браво!”.
Вітаємо фіналістку та її наставницю! Бажаємо нових творчих успіхів!