Відбулась звітна підсумкова студентська конференція

Відбулась звітна підсумкова студентська конференція

29 березня успішно відбулась звітна підсумкова студентська конференція. Засідання секції «Мистецькі дисципліни» проходило дистанційно. Конференція пройшла організовано, але дистанційна форма її проведення обмежила використання ілюстративного музичного матеріалу. Теми всіх виступаючих актуальні, відповідають профілю спеціальності. Кілька виступів були присвячені патріотичній тематиці, сьогоденним подіям у країні (студентка 2 курсу Штифлюк Вікторія виступила з темою “Оспівування подвигів українських воїнів у сучасній музичній творчості”; студентка 2 курсу Шкварська Анастасія – “Патріотичні українські гасла у світовому полікультурному просторі”; Прокопишен Олег – підготував статтю “Інтерпретація виконання Національного Гімну України сучасними виконавцями”. На засіданні секції ухвалено: статті студентів рекомендувати до друку у збірнику наукових праць студентів і магістрантів мистецьких спеціальностей.

Оргкомітет звітної студентської конференції вітає студентів спеціальності “Музичне мистецтво” з успішним виступом у підсекціях, вітає наукових керівників і бажає великих досягнень у наково-дослідницькій та творчій діяльності.

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook