До фонду бібліотеки надійшла сучасна художня література подарована Бабюк Тетяною Йосипівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії та методики дошкільної освіти.
Детальніше – на сайті бібліотеки університету
До фонду бібліотеки надійшла сучасна художня література подарована Бабюк Тетяною Йосипівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії та методики дошкільної освіти.
Детальніше – на сайті бібліотеки університету
Про автора