13 лютого відбудеться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ педагогічного факультету (11:00).
Під час онлайн-зустрічі Ви матимете змогу поспілкуватися з керівництвом факультету, завідувачами кафедр, представниками студентського самоврядування. У Вас буде можливість поставити питання, які Вас цікавитимуть, у режимі онлайн або шляхом попереднього заповнення гугл-форми: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfUQmhKyh5…/viewform…
Зустріч відбудеться на платформі Google Meet.
Покликання на зустріч: https://meet.google.com/mvn-ycpt-rtb
![](https://ped.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/den_vidkr_dverei_2021-300x300.jpg)
К-ПНУ-ТВОЄ УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!
Про автора