Вітаємо Анастасію Столабу з перемогою в III Міжнародному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва ім. Андрія Гордійчука «СПІВОЧЕ ПОЛЕ»

06-07 червня в м. Луцьк відбувся III Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва ім.Андрія Гордійчука «СПІВОЧЕ ПОЛЕ».

Конкурс проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Музичне дійство зібрало понад 400 учасників з України, Словенії, Польщі та Латвії.

Вітаємо студентку 2 курсу спеціальності Музичне мистецтво Анастасію Столабу з перемогою (викладач – доцент Мартинюк Л. В.; концертмейстер – Луценко В. В.).

Анастасія, поєднуючи навчання з викладацькою діяльністю в міській дитячій школі мистецтв, не тільки задіює в конкурсах своїх молодших вихованців, а й сама показує приклад професійного зростання.

Бажаємо творчої наснаги та нових перемог!

Кафедра музичного мистецтва