Відбувся концерт до Дня захисту дітей

Відбувся концерт до Дня захисту дітей

4 червня в мистецькому корпусі К-ПНУ імені Івана Огієнка відбувся Концерт до Дня захисту дітей, організований кафедрою музичного мистецтва.
Захід – «United Music Space» став музичним простором, який об’єднав талановитих дітей та молодь з різних мистецьких закладів міста. Діти відчули себе творцями власного світу, де мрії стають реальністю, а музика виражає бажання та надії на щасливе майбутнє. Попри всі життєві виклики сьогодення, учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, непереможну любов до мистецтва та українську незламність.
Щиро дякуємо викладачам, які підготували юних віртуозів та керівникам колективів за самовіданну працю. Дякуємо керівникам мистецьких закладів міста та всім, хто долучився до проведення концерту. Миру та перемоги нам!

Кафедра музичного мистецтва