Студенти 1-го курсу у закладі дошкільної освіти №17 «Світлячок» з казковою виставою

Сьогодні у закладі дошкільної освіти №17 «Світлячок» (директор Наталія ЛОЗІНСЬКА) знову весело, гамірно та по-дружньому щиро. Адже до малят із цікавою та захоплюючою казковою виставою завітали студенти 1-го курсу педагогічного факультету (кафедра теорії та методик дошкільної освіти) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доценти: Наталія КАНЬОСА та Мар’яна ГОРДІЙЧУК).

Позитивні емоції вирували під час вистави, танцювального флешмобу та активних руханок.

У знак подяки дошкільнята подарували усім присутнім долоньки дружби та щиро дякували за увагу, дружбу, акторську гру та щедрі гостинці.

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти