Посвята в студенти-художники

Посвята в студенти-художники

Святково і радісно відбулася посвята в студенти-художники першокурсників мистецьких спеціальностей в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Подія відбулася у серці Старого міста, в художніх майстернях над каньйоном річки Смотрич. Завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Наталія Урсу заспівала, а студенти підхопили гімн, спеціально написаний заслуженим майстром народної творчості Володимиром Лашком на музику викладача університету Олексія Беца. Заслужений художник України Борис Негода посвятив першачків у художники, покропив святою калиновою водою і вручив мистецькі подарунки. Ігри, конкурси, співи підготували для нових студентів куратори 1 курсу – молоді викладачі Ніна Шульц і Оксана Кліщ, яких підтримали студенти старших курсів.

З допису кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва у Facebook