Без сім’ї нема щастя на землі

АвторНіна Соколовська

Без сім’ї нема щастя на землі

13-15 травня у ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, 17, НВК №9 імені А.М.Трояна м.Кам’янця-Подільського старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат педагогічних наук Московчук Л.М. провела лекції-тренінги для учнів 11-х класів на тему «Підготовка до сімейного життя».

На заняттях учні ознайомились із поняттям шлюбу, особливостями державної та церковної реєстрації форми стосунків між чоловіком і жінкою. Педагог звернула увагу на безвідповідальність, легковажність і аморальність цивільного співжиття двох людей без укладання шлюбу у сучасному світі та проблеми, що з ними пов’язані.

Під час лекції обговорили традиційні чесноти подружньої пари, дошлюбні чинники подружнього життя, ознаки таких почуттів, як закоханість і любов та рівні їх розвитку, шляхи досягнення сімейного щастя.

Лекція грунтувалась на основі духовної культури українського народу, християнських традицій.

Також з учнями 11-х класів була проведена профорієнтаційна робота. Вказано на переваги подальшого здобуття знань у рідному національному університеті імені Івана Огієнка. Ознайомлено зі спеціальностями та спеціалізаціями, кваліфікаціями, які можна отримати після закінчення педагогічного факультету, особливостями прийому документів та студентського життя.

«Будь патріотом древнього міста Кам’янця-Подільського та університету зі 100-річною історією, основним завданням якого є науковий дослід і виховання молоді», – такими словами завершилась зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти.

Московчук Людмила Миколаївна,
кандидат педагогічних наук, ст.викладач

Про автора

Ніна Соколовська administrator

провідний фахівець навчальної лабораторії обчислювальної техніки №11