Книжкова експозиція наукового доробку викладачів педагогічного факультету

Книжкова експозиція наукового доробку викладачів педагогічного факультету

Другий день Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта (19 квітня 2019 року) проходив на базі педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України, учасників олімпіади, науковців та студентства К-ПНУ імені Івана Огієнка, працівники книгозбірні читального залу педагогічного факультету (Сологуб Т. В., завідувач сектору читального залу педагогічного факультету та Сивак Н.Й., бібліотекар І категорії читального залу педагогічного факультету) організували книжкову експозицію науково-методичних видань викладачів педагогічного факультету «Науковий доробок викладачів педагогічного факультету». Експозиція складалася з таких розділів:

Історія К-ПНУ імені Івана Огієка;
Педагогічний факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка;
Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом;
Кафедра теорії та методик дошкільної освіти;
Кафедра теорії та методик початкової освіти;
Кафедра музичного мистецтва;
Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.

Всі бажаючі мали можливість ознайомитися: з історією заснування та становлення славетного вищого навчального закладу Поділля; науковими здобутками викладачів п’яти кафедр педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Ніна Соколовська, провідний фахівець