Виставка “Верлібри пастелі”, присвячена пам’яті професора К-ПНУ, заслуженого художника України БОРИСА НЕГОДИ

07 квітня 2021 року в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного музею-заповідника відкрилася виставка за результатами мистецького конкурсу “Верлібри пастелі”, присвяченого пам’яті професора К-ПНУ, заслуженого художника України БОРИСА НЕГОДИ.

Мистецький конкурс створений з метою вшанування пам`яті та популяризація творчої спадщини видатного представника мистецької школи Поділля, лауреата численних всеукраїнських та регіональних премій Бориса Михайловича Негоди, а також формування світогляду молодого покоління шляхом залучення до національних художніх традицій, пізнання джерел і процесу творення українського образотворчого мистецтва. Участь у конкурсі взяли творчі митці різновікових груп (від 6 років і старші).

Виставку організувала  кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва за сприяння Хмельницької ОДА, Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, Кам’янець-Подільського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, студії Claude Monet, Vatman, КопіЦентру.

У зв’язку із карантинними обмеженнями вхід на виставку ЛИШЕ ОНЛАЙН

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва