Дистанційна робота хору студентів-заочників

Дистанційна робота хору студентів-заочників

За час карантинних обмежень великого значення набули технології дистанційної освіти. Звичайно, у галузі музичного мистецтва через специфіку та виняткову складність професії не всі заняття повноцінно можна провести онлайн, проте технології не стоять на місці.
Цього року у студентів 2 курсу спеціальності “Музичне мистецтво” заочної форми навчання екзаменаційна сесія проходила у дистанційній формі. Пропонуємо Вашій увазі фрагмент дистанційної роботи хору студентів-заочників (керівник Пухальський Т.Д.) над твором “Реве та стогне Дніпр широкий” (сл. Т.Шевченка, муз. Д.Крижанівського). Звичайно, сучасні технології не замінять живого спілкування, але спроможні об’єднати студентів з різних куточків України в один хоровий колектив.

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook