Вітаємо з перемогою на “MusicUniFest-2021”!

Вітаємо з перемогою на “MusicUniFest-2021”!

11-12 березня 2021 року на кафедрі музичного мистецтва відбувся IV Всеукраїнський музичний конкурс «MUSICUNIFEST-2021». Цього року конкурс проходив у дистанційній формі, але зміг об’єднати майже 100 учасників із десяти регіонів України.

Гран-прі цьогорічного конкурсу отримали:

Євгеній Кандирал (м. Хмельницький)  – вокаліст дитячої музичної школи-студії при Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби. Інструментальний жанр – труба, 1 вікова категорія, клас викладача Кашперського Володимира Петровича, концертмейстер Герасимюк Аркадій Миколайович.

Дитячий хор “Choralle” (м. Славута) мистецької школи “Славутська школа мистецтв”. Номінація «Хори», 1 вікова категорія, керівник – Скрипнюк Людмила Василівна, концертмейстер Михальчук Леся Володимирівна.

Вітаємо студентку спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Юлію Маслюк (група ММ1-М20, клас доцента Мартинюк Л.В.) з перемогою на IV Всеукраїнському музичному фестивалі-конкурсі “MusicUniFest-2021” та здобуттям Лауреата IІ ступеня (номінація “Естрадний спів”).
Бажаємо подальших творчих звершень!

З допису кафедри музичного мистецтва у Facebook