Анонімне опитування щодо дотримання академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників

Просимо пройти опитування щодо дотримання академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників нашого університету до 15 червня 2020 року.
Анкетування анонімне.

1. АНКЕТА “Дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка”.

2. АНКЕТА “Дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка”.

Зазначимо, що уся необхідна інформація щодо політики і стандартів академічної доброчесності в нашому університеті (зокрема, і це опитування!) розміщені на сторінці “Академічна доброчесність” (під розділом “Публічна інформація” на офіційному вебсайті університету).

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти