Увага! Оголошення!

Увага! Оголошення!

Шановні колеги!

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України запрошує до співпраці та пропонує долучитись до обговорення актуальних проблем і досягнень педагогічної теорії і практики на сторінках збірника наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика» (Категорія «Б»).

Наукове фахове видання індексується Google Scholar, Index Copernicus, CEJSH, Open Ukrainian Citation Index, розміщене на загальнодержавній технологічній платформі «Наукова періодика України»; є рецензованим.

Статті в збірнику наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика» публікуються за такими напрямами досліджень:
– теоретико-методологічні засади вищої, загальної середньої та дошкільної освіти;
– теорія освіти і навчання;
– історія педагогіки;
– порівняльна педагогіка;
– якість освіти;
– методики навчання тощо.

Мови публікацій: українська, англійська, польська, російська.

Матеріали, що подаються до друку в збірнику англійською мовою, приймаються виключно з документом, який підтверджує професійний переклад тексту (довідка з бюро перекладів, рецензія з профільної кафедри або від перекладача).

Періодичність видання 2 рази на рік.

Вимоги до подання матеріалів

Терміни подання матеріалів до друку у Випуску 28 (1-2020) – до 24 квітня (друк – у червні 2020 року).