Збірник наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика» включено до Переліку наукових фахових видань України, Категорія «Б»!

Збірник наукових праць «Педагогічна освіта: теорія і практика» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту педагогіки НАПН України включено до Переліку наукових фахових видань України, Категорія «Б», педагогічні спеціальності –  спеціальності – 011, 012, 013, 014, 015 відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  17.03.2020 № 409  «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 26 лютого і 6 березня 2020 року та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 975».