• Опубликовано квітня 21, 2018
  • Конференції
  • Comments Off on Нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта

Завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта.
Вітаємо переможців!!!

Диплом І ступеня здобув Сергій Совин (Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка).
    Диплом ІІ ступеня здобули:
Тетяна Лазаренко (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка);
Альона Литвин (Київський університет імені Бориса Грінченка).
    Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
Ірину Карпенко (Херсонський державний університет);
Василину Курах (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);
Людмилу Володівщук (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
    Оргкомітет Олімпіади висловив подяку керівництву та провідним викладачам університетів, які підготували команди учасників.

Переглянути фотохроніку