• Опубликовано січня 10, 2018
  • Конференції
  • Comments Off on Книги в дарунок читальному залу педагогічного факультету

Книги в дарунок читальному залу педагогічного факультету

Вже не перший рік бібліотека Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу!». Її мета – поповнення фонду книгозбірні університету. Приймаються як нові видання, так і книги, електронні ресурси, періодичні видання, які не втратили своєї наукової, історико-культурної, мистецької цінності і є фізично придатними для подальшого використання. Кожний дар дуже важливий, оскільки надає можливість продовжити життя видань, необхідних для студентів, викладачів, співробітників університету.

Користувачі читального залу педагогічного факультету завжди беруть активну участь у цій благодійній акції. Вони дбають про поповнення книгозбірні факультету необхідною навчально-методичною літературою. Дарувальниками книг у 2017 році стали викладачі факультету, а саме: к.пед.н., ст. викладач Демчик К.І. – 51 прим.; д.пед.н., доцент Бахмат Н.В. – 20 прим.; к.ф.-м.н., доцент Гнатенко О.С. – 14 прим. та інші.

Користуючись нагодою, висловлюємо сердечну подяку всім, хто долучається до цієї достойної справи та дбає про книгозбірню педагогічного факультету.

Переглянути віртуальну виставку дарунку Демчик Катерини Іванівни

Т.В. Сологуб, завідувач сектору читального залу педагогічного факультету