• Опубликовано жовтня 26, 2017
  • Конференції
  • Comments Off on Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії педагога з дитиною»

19-20 жовтня 2017 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії педагога з дитиною». У роботі конференції взяли участь понад 170 науковців, викладачів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл з різних областей України.
Учасниками конференції було розглянуто широке коло питань, присвячених проблемі розвитку творчої особистості дітей дошкільного віку, психолого-педагогічного супроводу творчого розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, використанню інноваційних технологій у формуванні творчої особистості дитини дошкільного та молодшого шкільного віку, компетентнісному підходу до формування творчої особистості дитини дошкільного віку в сучасній освіті, інноваційних досліджень зарубіжних та вітчизняних учених щодо творчого розвитку дитини-дошкільника та творчій самореалізації вихователя в навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу. Результати конференції будуть висвітлені у збірнику тез, який готується до друку.

Кафедра теорії та методик дошкільної  освіти