Педагогічний факультет вітає з перемогою у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Дошкільна освіта»

Вітаємо студентку ІІІ курсу Доротюк Юлію, яка посіла 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових

робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся 23-24 лютого 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (м. Глухів).

Разом із науковим керівником, Ватаманюк Г. П., канд. пед. наук, ст. викладачем кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти, Юлія опрацювала багато фахової літератури та написала наукову роботу, яку було подано у січні 2017 року. На Конкурс Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка було представлено 50 наукових робіт з актуальних проблем дошкільної освіти з 29 вищих навчальних закладів. За результатами І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» студентська наукова робота Доротюк Юлії була обрана для участі у ІІ етапі.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» проведено на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Конкурсні роботи були відібрані з 13 вишів (Бердянський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Рівненський державний гуманітарний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Херсонський державний університет), до числа яких потрапив і наш університет.

Студента захист наукової роботи проілюструвала мультимедійною презентацією, яка доповнила наукову своєрідність дослідницької праці.

Рішенням галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» визначені переможці, за результатами захисту, дипломами відзначені автори кращих наукових робіт, серед яких була й наша студентка, Доротюк Юлія.

Усі учасники конкурсу отримали сертифікати, які підтверджують їхню участь у даному заході, а науковим керівникам переможців вручені подяки.

Катерина Демчик, канд. пед. наук, старший викладач

кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти

педагогічного факультету