Шульц Ніна Анатоліївна

Шульц Ніна Анатоліївна – мистецтвознавець, викладач образотворчого мистецтва, магістр педаго-гічної освіти, кандидат мистецтвознавства. Нар. 26 квітня 1986 року у Красилові, Хмельницької області. Навчалася у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (2003-2009). Серед викладачів, в яких навчалася – професори: Н.О.Урсу, Б.М. Негода, І. В. Березіна, В. І. Лашко, Н. С. Лашко, А. О. Штогрин, В. А. Гнатюк, А. Г. Бренюк, В. А. Віштаченко, Ю.О. Табенська. Коло митців, серед яких працювала: Б. М. Негода, Н. О. Урсу, В. І. Лашко, Н. С. Лашко, А. О. Штогрин, І. А. Гуцул.

2008 р. – вчитель образотворчого мистецтва у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів м. Красилова та с. Митинці, Красилівського району, Хмельницької області.

З 2009 р. працює на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на посаді асистента. Брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій 120-тій річниці заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, Кам’янець-Подільський (2010), у міжнародному науково-практичному семінарі «Мистецька спадщина Поділля у контексті полікультурного європейського простору» Кам’янець-Подільський (2010), у науково-практичній конференції «Рисунок та живопис у вищих навчальних закладах декоративно-прикладного мистецтва», Вижниця (2010) та ін.

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з теми «Творчість і педагогічна діяльність Дмитра Жудіна в контексті культурного життя Кам’янеччини кінця ХІХ – початку ХХ століття».

Сферу інтересів Шульц Н.А. складають питання методики викладання образотворчого мистецтва. Ніна Анатоліївна має у своєму доробку близько 30 наукових та навчально-методичних праць, серед яких навчальні програми дисциплін, статті, доповіді на конференціях.