Костюк Денис Володимирович

Костюк Денис Володимирович – художник-педагог, живописець, графік. Нар. 15 липня 1984 р. у м. Бар, Вінницької обл. 1999 р. закінчив Барську загальноосвітню школу I-II ступенів №1. У цьому ж році вступив в Барський коледж ім. М. Гру-шевського на спеціальність «Викладач образо-творчого мистецтва та дизайну». Під час навчання неодноразово був переможцем всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

У 2004 р. вступив до Кам’янець-Подільського державного університету на спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво». Був переможцем Всеукраїнського пленеру «Молоді таланти» в Ялті. 2007 р. здобув кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя образотворчого мистецтва. Брав участь у молодіжній акції, присвяченій 70-річчю голодомору в Україні. У 2008 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво» та здобув кваліфікацію вчителя образотворчого мистецтва, етики, естетики, методиста з виховної роботи. У 2009 році здобув ступінь магістра педагогічної освіти, викладача образотворчого мистецтва. З 2008 року викладає живопис та рисунок на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

2013 р. Костюк Д. В. захистив дисертацію у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за темою «Архітектурно-мистецькі комплекси маєтків XVIII-XIX століть на території Хмельницької області (типологічні, конструктивні, стильові особливості)» і отримав науковий ступінь кандидата  мистецтвознавства із спеціальності «теорія та історія культури».  2014 р. перейшов на посаду старшого викладача. Брав участь у багатьох обласних та всеукраїнських конференціях та виставках, зокрема в науковій конференції на тему «Сучасна освіта в Україні» у Києві, де отримав почесний диплом за особистий творчий внесок в удосконалення процесу навчання і виховання молоді. У 2014 р. здобув друге місце на IV Бердичівському відкритому міжрегіональному виставці-конкурсу НТТУМ «стендове технічне моделювання»; 2015 р. – диплом другого ступеня на відкритій регіональній виставці-конкурсі «Мікро Модель 2015»; був учасником відкритої виставки стендового моделювання, присвяченої 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Діарама «Фентезі. Будиночок ельфів»