Бренюк Алла Григорівна

Бренюк Алла Григорівна – мистецтвознавець,художник-педагог, кандидат мистецтвознавства. Нар. 21 жовтня 1981 р. в Кам’янці-Подільському. У 1997 р. закінчила 9 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 м. Кам’янця-Подільського. У 1993 р. вступила до Кам’янець-Подільської художньої школи, в 1996 – закінчила повний курс названої школи з фаху «Образотворче мистецтво». У 2007 р. вступила у Кам’янець-Подільське училище культури на спеціальність «Образотворче мистецтво». У 2001 році закінчила навчальний заклад, здобула кваліфікацію керівника аматорського колективу (гуртка, студії) декоративно-ужиткового мистецтва, викладача і отримала диплом молодшого спеціаліста.

У тому ж році вступила у Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво». У 2006 році закінчила університет і здобула кваліфікацію вчителя образотворчого мистецтва, отримала повну вищу освіту та диплом спеціаліста.

У 2007 році в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача образотворчого мистецтва.

З 01. 09. 2007 р. працює в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва на посаді старшого викладача.

У 2010 р. пройшла стажування у Літній школі польської мови і культури при університеті Миколая Коперника (м. Торунь, Польща). З 2010 року є членом національної спілки краєзнавців України. Брала участь у щорічних конференціях КПНУ, у Міжнародних конференціях: «Європа – Польща – Україна: минуле, сучасність, майбутнє», 2008 р. (Умань), «Софійські читання», 2009 р. (Київ), у Міжнародному семінарі «Мистецька спадщина Поділля у контексті полікультурного європейського простору» (Кам’янець-Подільський), у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій 120-тій річниці заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, 2010 р. (Кам’янець-Подільський) та ін.

У 2012 р. Бренюк А. Г. захистила дисертацію у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за темою «Мистецтво графіки у художній культурі Кам’янеччини ХХ століття» і отримала науковий ступінь кандидата  мистецтвознавства із спеціальності теорія та історія культури.

Сьогодні продовжує працювати як науковець, має багато наукових та науково-методичних праць, бере участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях та семінарах.